Zobacz jak nakleić fototapetę na tył akwarium
Przyjaciel Trzmieli, Zenon Aqua, przedstawia krótki jak odpowiednio nakleić tło. Przykładowy zestaw Glossy i tapeta od Juwela. Zapraszamy :) ... Oglądalność i zainteresowanie: 30217, czas trwania 4m 59s, otrzymana ocena 97, reakcje 15.
Komentarze:

- Witaj Zenon. Zastanawiałem się nad tłem do swojego glossa planuję zbiornik 200l towarzyski, trochę zieleni, korzenie red moor, scenery stone itd... i raczej pójdę w czerń ale do końca nie jestem pewien. W Trzmielu widziałem czarne foto z motywem korzeni też ok. Myślałem też np. o foli niebieskiej lustrzanej. Jak byś znalazł czas to fajnie było by zobaczyć kilka przykładów jak te tła wyglądałyby w tym samym akwarium tzn. ta sama aranżacja i np. czarny, biały, granatowy, fototapeta, i jak już wspomniałem ta folia lustrzana. Pomyślisz nad tym co:)
- Super
- Dobra klejenie klejeniem a ma ktoś sposób czym wyczyścić szybę po tym kleju?
- Próbowałem tego kleju juwela i szczerze mówiac nie byłem zadowolony. Nastepnym razem założyłem tło na żel do włosów i od dwóch lat zero problemu.
-
- Piknie
- ja przyklejalam na oleju moja fototapete.
- Troche duze tempo. No ale zwolnilam i juz wszystko wiem. Dzieki
- Chyba takie tlo na dluzsza mete nie zda egzaminu , woda zawsze gdzies znajdzie miejsce zeby sie dostac miedzy szybe a folie,zaczna pojawiac sie ryski,bable itp...to nie jest trwale estetycznie,tak mysle. Pozdrawiam
- Jakiego kleju używacie
- wygląda super łapka w górę i subik pozdrawiam
- KAWAŁ DOBREJ ROBOTY :-)