Remont fazera na 100tys km - serwis silnika Fazy rhazz`a cz.2
Współpraca: Auto Partner S.A. https://patronite.pl/fazarhazza AP-MOTO Serwis Motocyklowy ul. Kalinowa 31 Katowice W dzisiejszym odcinku, dobieramy się do silnika, zaglądamy w zawory, rozkładamy gaźniki na elementy pierwsze oraz opowiemy Wam w jakiej kondycji jest mój fzs po przejechaniu 100tys km ... Oglądalność i zainteresowanie: 14031, czas trwania 17m 5s, otrzymana ocena 278, reakcje 89.
Komentarze:

- Co dokładnie rementowales w nim i ile to kosztowało bo w moim yamaszcze juz 96 k km
- Od czego zawieszenie z przodu ma ten fazer?
- ..do puki nie ogarniesz szacunku do Moto to się nie odzywaj..!!😂🙋😨..masz świetne moto wiedz dbaj. !!,a się odwdzięczy..👋.. może moja krytyka mnie przeraża ,ale często i dużo masz rację ..ple.ple. za to alleluja lewa w górę.. zdrowych świąt. ,👋👏😷💪 .
- wow na prawdę przy regulacji i czyszczeniu gaźnika trzeba go rozkręcić :-0 a nie wystarczy popsikać Cleanerem lol
-
- Czyli angielskich motocykli nie kupujemy,bo zardzewiałe śruby w gaźnikach mają..no i wiadomo,że kiera z prawej strony jest😂😉😆
- W takim serwisie to ja bym mógł pracować. Porządna firma.
- H
- Faza Rhazza'a znasz w Katowicach albo Tychach jakiś punkt gdzie zajmują się tuningiem motocykli?
- Faza zabrakło Ci wazeliny ponadto info o remoncie ok ale nie naciskaj z lokowaniem produktu
- Rhazzzz ,zalatwiles nam jakiś rabat? Bo na hasło ,że dzwonie do nich po obejrzeniu tego filmu nie było żadnej reakcji... a szkoda.
- Ja to bym go sprzedał i kupił nowszego
- Hej a może zna ktoś godny polecenia serwis w Okolicy Elbląga?
- Gdzie ten serwis jest?
- Wow, to u mnie pewnie koło 2 tysiaków wyjdzie jak się zdecyduję :( No ale cóż, jak powiedział Faza, motocykl to nie jest tania zabawa ;)
- Toś reklame zrobił. Bede dzwonił :)
- Wow 50tyś km od ostatniej regulacji luzów i działa. A ja jak ten pedant co 6-7tyś km robię regulację luzów + synchro przepustnic w mojej SV650.
- Faza co sądzisz o pierwszym motocyklu yamaha xj6?.
- Fajnie by było gdyby społeczność miała w świadomości, że moto po 100 kkm czy nawet 200kkm gdy nie jest zaniedbywane to wciąż wartościowy pojazd. Aczkolwiek idę o zakład, że więcej osób się znajdzie, które uzna, że masz grata na złom :P
- Faza jaki mikrofon i sprzęt używasz do nagrywania głosu? Dobrze cię słychać a chętnie skorzystam z cennej rady :) Z góry dzięki
- Yo Rhaz, fajnie że serwis zgodził się na video.