Remont fazera na 100tys - Klejenie owiewek - Faza rhazz`a cz. 3
Współpraca: Auto Partner S.A. Ostatnia część z wielkiego zimowego serwisu mojego motocykla. W ostatniej części robimy plastiki, owiewki, naklejki, aby fazer wyglądał jak nowy! ... Oglądalność i zainteresowanie: 13301, czas trwania 4m 6s, otrzymana ocena 264, reakcje 57. Tu sobie zobacz Dozór elektroniczny adwokat Lublin , mi zawsze odpowiadało.
- Masz może wypełnienie prawe do fz1?
- Gdzie w Warszawie ktoś mi tak odświeży czasze?
- A duży jest koszt takiej naprawy z tymi plastikami ???
- Kolor kierunkowskazów to jest barwa żółta samochodowa. Pozdrawiam ✋
-
- Melduje ze jest fajno ;)
- Efekt bardzo dobry, przynajmniej na nagraniu nic nie widać ;) Fajnie, że się nie afiszujesz reklamą na wszystkie możliwe sposoby(wlepki). Szerokości
- Hej, czy mgłbym prosić namiar na tego magika od robotek w plastiku. Pozdrawiam
- To jest ten sam, niebieski, z pierwszego filmu z 2014 roku? : )) ... Bardzo sympatyczny kanał. : ))
- Witam, przypadkiem trafiłem na twój kanał i zostawiam suba.
Co powiesz na temat Fazer-a przed lifta 600 jako pierwszy motocykl po zdaniu na prawko.
- Przy zakupie Fazera FZ 600 S2 2008rok+ z przebiegiem rzędu 30-35tys km, trzeba spodziewać się ogromnych wydatków, czy to jest spokojnie akceptowalny przebieg i np do 60tys lekko takim dociągnę? (nie mowie oczywiście o rzeczach typu napęd, elementy eksploatacyjne itd. chodzi o sam silnik, trzeba coś tam robić z tym?) Warto/Kategorycznie trzeba po zakupie zaglądać do silnika?
- Hmm no to kiedy sprzedajesz? I co kupujesz?
- Powiedział bym,że nie jest 100tyś a 10tyś moto serio zadbane.Tylko pozazdrościć ;)
- Super pozdro wesołych świąt oby i subskrybcji doszło ze 100 000 pozdro.
- Wow... naprawdę jest niesamowity
- Super że Faza poskładana! teraz tylko nabijać km!
Tak na marginesie - i całkiem bez złośliwości - tak właśnie wygląda wygląda ocena lakieru podczas zakupu używanego motocykla, jak sam piszesz, kolor na oryginał i 10 spawów a nic nie widać :) Czyli moto może być poskładane z 3 i ciężko się będzie tego dopatrzyć, może z wyjątkiem osób robiących takie spawanie - pewnie oni wiedzą gdzie patrzyć. Pozdrawiam i bezpiecznej jazdy.
- Witam Faza Rhazz'a. Jak sprawdza się Twoja szyba? Widzę, że jest wyższa. Ile ma cm? Gdzie można kupić i czy dobrze oslania przy turystycznej jeździe? Pozdrawiam.
- nie lepiej było kupić używana
- Cukiereczek :D Ja może bym poleciał w jakieś dodatkowe kontrasty ale to Twoje moto więc Tobie ma podobać się.
Pomożesz radą nowemu "jeźdźcy"? Rok temu zdałem A i myślę nad pierwszym moto. Strasznie kręcą mnie MT'ki 07 i 09 ale myślę że jak dla osoby która na motocyklu spędziła dosłownie 20h na kursie i 45 minut na egzaminie to zdecydowanie za wysokie progi jeśli chodzi o to jak mocne są to maszyny (szczególnie 09).
Rzucisz poradą jakiś moto do 10 tysi (albo mniej) między 300cc a 500cc które nie wymagałyby serwisu co chwilę (gaźniki i inne bulbulatory, nie mam garażu więc nie mam gdzie też tego zrobić, moto byłoby na polu pod plandeką pod blokiem) a jednocześnie żebym bardzo nie płakał jak upuszczę...krótko taki sprzęt do ciorania i zbierania doświadczenia.
- Manetki, klamki i od zmiany biegów np na jakiś zielony kolor taki metaliczny
- Zdradź koszta malowania i spawania ;)