Rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego ACL
#rehabilitacja #wiezadlorehabilitacja #rehabilitacjaacl Operacja to dopiero połowa sukcesu o statecznym efekcie rekonstrukcji ACL zdecyduje rehabilitacja. Zobacz jak wygląda kompleksowy program rehabilitacji po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przednie go ACL w Rehasport Clinic w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Koninie. Powrót do pełnej sprawności zajmie około 6 miesięcy. Pamiętaj je ... Oglądalność i zainteresowanie: 80165, czas trwania 5m 53s, otrzymana ocena 361, reakcje 25.
Komentarze:

- Niestety w rzeczywistości wyglada to zupełnie inaczej.
- Czy dla odbudowy miesni ud lepiej robic wyprosty i zgięcia kolana na maszynie tylko nogą po acl czy lepiej obiema?
- Ludzie n i e tylko n i e czytają ze zrozumieniem. Słuchać też nikt nie ma czasu. 'kluczową jest praca samodzielna w domu i ćwiczenia'
- Rany.
Serio, cena w oczy kole? A realnie, ile byście zapłacili? 100 zł? Za 6 miesięcy pracy nad Wami... Specjaliści przedstawieni w filmie mają żyć w nędzy i żreć salceson, dzielić się wiedzą i umiejętnościami za grosze, bo CIEBIE NIE STAĆ?
-
- Baju baju... Dla kogo to oferta!?
- Ciekawa oferta, niestety nie ma w moim mieście. Ludzie to nie jest drogo!
Na rehabilitacje wydam jeszcze więcej bo nie oszczędzam na zdrowiu, później organizm się odwdzięczy z nawiązką :)
A jak ktoś chce narzekać to tylko plujcie sobie samemu w brodę że się nie uczyliście i zarabiacie według Was "marne pieniądze".
- I miliony monet jak to w rehasport, to miejsce dla bogaczy
- Chyba sobie żartujecje na kasę chorych jest tylko 10zabieguw ile trzeba czekać na wolne miejsce a nie wszystkich stać na płatne rehabilitację poco puszvzacje takie filmiki nierealne