Podstawowy serwis motocykla po zimowej przerwie - CODA MotoVlog
Jeśli podoba Ci się kanał i chciałbyś wesprzeć mnie w jego prowadzeniu to zajrzyj do poniższych linków: ►Patronite► https://goo.gl/nHGrQn ►Tipy i dotacje► https://goo.gl/EfwKPo ►SUBSKRYPCJA► https://goo.gl/w9tyhT ►Facebook► https://www.facebook.com/CODApl ►Grupa CODA WARRIORS► https://goo.gl/HoN0p7 ►CODA ZONE ► https://www.youtube.com/user/CODAzone ►Instagram ► ... Oglądalność i zainteresowanie: 245685, czas trwania 23m 10s, otrzymana ocena 2578, reakcje 266.
Komentarze:

- W CBR do spuszczania płynu służy śruba w pompie wody.
- Piękny motor
- Ziomek, ale olej i płyn zmienia się PRZED zimową przerwą, a nie na wiosnę xD
- Best of the best
-
- Powiem panu tak ten motocykl nie wygląda jak z 2004r
- Filtr powietrza i klocki hamulce 👍w 21r. Polecam
- A ja mam pytanie.
Po co co roku wymieniać płyn chłodniczy???????
- 10:55 sam montowałeś xenon? Duzo zabawy z pomieszczeniem tych przetwornic itp?
- Dot 5.x z tego co słyszałem potrafi zjeść uszczelnienia jeśli pompa jest dostosowana do 4.0 (np wiele producentów hydrołap odradza taką zamianę)
- Plyn do chlodzenia to obojetnie jaki do kazdego motocykla czy kazdy motocykl musi miec inny ? I czy przy odpowietrzaniu wystarczy odpalic motocykl i poczekac jak tak to ile mniej wiecej ? czy cos jeszcze trzeba robic by odpowietrzyc ?
- Bzdura z DOT 5 - zanim coś polecisz to się dokształć skoro masz taką rzesze odbiorców. DOT 5 jest na bazie silikonu, który może spowodować zniszczenie uszczelek w układzie przystosowanym do niższych dotów.
- Dzięki, ale muzyka jest prze straszna, nie da się tego oglądać przez muzykę.
- W tym Motocyklu wlew plynu do chlodnicy jak na dłoni A ja w swoim musiałem podnosić bak bo właśnie pod bakiem znajduje się ten korek wlewu
- Czy 500 ml buteleczka płynu hamulcowego wystarczy na oba hamulce czy trzeba szykować po jednej na przód i tył?
- Ale muza straszna
- Ja bym dolał te 100 ml oleju do nowego filtra 🙈
- Nie mieszać DOT 5 z innymi płynami!
- A nie można tego pojemnika w jakiś sposób nwm np substancją która wyczyści tą miskę i bród który zapewne jest w środku?
- Mega ciekawy materiał. Pozdrawiam :)
- Teraz pytanie czy mam rozgrzewać silnik po zimie i zlewać stary olej? Wtedy wszystko co zleciało do miski rozejdzie się po silniku. Czy lepiej zlać na zimno z całym syfem?