Parzenie kawy w GAIWANIE i herbaty w driperze V-60. Czajnikowy.pl
Parzenie kawy w GAIWANIE i herbaty w V-60 Portal i sklep z herbatą http://www.czajnikowy.com.pl Facebook: http://facebook.com/czajnikowypl Twitter: http://twitter.com/czajnikowypl Instagram: http://instagram.com/czajnikowypl Parzenie kawy w GAIWANIE i herbaty w dripie V-60 #kawa ... Oglądalność i zainteresowanie: 16533, czas trwania 19m 52s, otrzymana ocena 656, reakcje 43.
Komentarze:

- Mamy jeszcze 2 odcinki nagrane w ten sposób :) Kolejne nagrywamy z dwóch ujęć (jedno statyczne w pełnym planie) i zobaczymy jak będzie lepiej :) Miłego czwartku! :)
- Genialnie to wyszło, nie widziałem tego na bieżąco, ale nie ważne, aktualności nie straciło. Bardzo wesoło wychodzi to połączenie Waszych styli/charakterów bo kontrast jest spory, więc w zestawienu wychodzi to bardzo ciekawie! ;-)
- Pozdrawiam
- a jakby faktycznie zaparzyć w skarpecie?
-
- fajny odcinek :D
- Świetny kolejny film, więcej tego typu! np Yerba mate w aeropresie
- super pomysł
- Cały czas mnie zastanawia, czemu Adam nie nagrzał szklanego gaiwana i użył wody, która już wrzątkiem dawno nie była , jestem pewny, że kawa zaparzyła by się dużo lepiej): Ale odcineczek świetny (:
- Może trzeba spowolnić proces przelewania poprzez zastosowanie dwóch filtrów w driperze, choć pewno napar byłby mega płaski :)
- A może by tak w Hario V60 zaparzyć herbatę właśnie stricte tak, jak w gaiwanie? Tylko wtedy odpada wrzątek, a można eksperymentować z zielonymi i niebieskimi, które można parzyć krócej ;)
- Może spróbujcie wykorzystać Yixinga do parzenia kawy i powiedzcie co Wam wyjdzie... :D
- Fajnie się to oglądało, lubię takie eksperymenty z różnymi parzeniami.
- Mając w domu i kawoszkę i herbaciarę na święta to parzyliśmy już zieloną herbatę w chemexie. Dobrame pod kątem właśnie narzędzia. Zaparzyło się całkiem smacznie. I można parzyć parokrotnie;).
- Czy wy... No wiesz?
- Świetny odcinek :) Najlepszy tekst Pana "od kawy" w 16:40- WYŚMIENITE :D
- Genialne! to teraz na tapetę Syphon, Chemex i Aero :D
- Ja tam kawę se robię w zaparzaczu do herbaty ingenui tea i wychodzi dobre
- biała herbata w v60 nie była by lepsza? Bo więcej wybacza
- Uwaga! Uwaga!
Proponuje kawę z ingenui tea oraz herbatę z aeropresu. Będzie ciekawie i myślę,że tutaj zdecydowani wygra kawa. Do dzieła! :-)
- Taka seria z "zawodami" między wami była by suuuper*.*