Niestabilność stawu barkowego, obrąbek stawowy, GIRD cz.1 #127 FizjoTerapia HD
http://www.fizjoterapiahd.pl Fizjoterapia, Rehabilitacja, Edukacja w innej odsłonie :) #fizjoterapiahd #fizjoterapia #niestabilność Witajcie !!! Zapraszamy na kolejną część dotyczącą diagnostyki obręczy barkowej - mieliśmy już diagnozowanie w kierunku Impigmentu - teraz kolejne 3 części o niestabilności, uszkodzonym obrąbku stawowym i deficycie rot wewnętrznej GIRD. Zapraszamy ... Oglądalność i zainteresowanie: 35489, czas trwania 10m 45s, otrzymana ocena 263, reakcje 14.
Komentarze:

- Dzięki chłopaki za waszą pracę. Przyda się bardzo. Pozdrawiam.
- Panowie fantastyczny materiał.

Mam jedno pytanie. Jestem po operacji prawego barku laterjet (m.in. operowany był właśnie stożek rotatorów) i zastanawiam się czy intensywny trening stania na rękach to dobry pomysł? Ćwiczę regularnie, operacja 2 lata temu. Mam odrobinę ograniczony ruch i jestem tego świadomy w jakich zakresach. Mimo wszystko Ogólnie stoję już całkiem dobrze, linia prawie prosta i "perfekcyjna" (jeszcze trochę!), ale właśnie ocierając się o idealną sylwetkę to czuję strach i mobilność mojego barku jest już na granicy, wchodzi w ten zakres wyciągnięcia rąk, że czuję dyskomfort. Fizjoterapia?
- Witam. Jestem miesiąc po operacji stawu barkowego, niestabilność barkowa, rekonstrukcja obrąbka i 2 wszczepy tytanowe. Czy jest jeszcze szansa żeby bezpiecznie zagrać w siatkówkę i wrócić do sportów walki?
- Ja mam tak że jak napnę mięśnie to wsuwa mi się kość ramienna pod barki i te kości mi odstają i nie wiem czy to właśnie niestabilność czy co... Żadnego urazu barku raczej nie miałam pytałam się rodziców czy jak byłam mała czy miałam to powiedzieli że nie... Często mam taki dyskomfort właśnie z tyłu i np teraz mam taki nieprzyjemny ból takjakby w kościach... Pomóżcie...
-
- Gdzie panowie przyjmujecie? Jak można się z wami skontaktować?
- Przydal by sie film odnosnie wiotkosci stawow.Czy to powazne schorzenie?I co cwiczyc zeby to zniwelowac,albo poprawic komfort.Na koncu tego filmiku temat byl lekko poruszony.