Największe LOTNISKA w Polsce
Cześć, w tym odcinku przedstawie wam najnowszą listę 10 największych lotnisk w Polsce. Dane pochodzą z 2018 roku z urzędu lotnictwa cywilnego. Na końcu filmu znajdziecie konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery do wrocławskiego symulatora Boeinga 737! Zapraszam również na instagram "SamolotyPatryka", gdzie znajdziecie relacje z polskich lotnisk, jak i samych lotów! PATRONITE ... Oglądalność i zainteresowanie: 304214, czas trwania 10m 28s, otrzymana ocena 6087, reakcje 1768.
Komentarze:

- Cześć, postanowiłem odwiedzić każde z tych lotnisk, byłem już w Warszawie, Szczecinie i Poznaniu, za tydzień będę w Gdańsku, Krakowie i Łodzi!

Jeśli chcecie zobaczyć relacje, zapraszam na instagrama "SamolotyPatryka"
- No właśnie, do większości z tych lotnisk można łatwo z centrum miasta dojechać koleją, tylko w Modlinie lata lecą, a kawałeczka torów, tej jednej stacji kolejowej jakoś zbudować nie potrafią!!!
- Co do Lotniska Chopina, zapomniałeś dodać, że dwa razy wylądował tam Airbus A380
- Kraków Balice jest również lotniskiem wojskowym
-
- Byłem już we 4 lotniskach Wrocław, Kraków ,Warszawa, Modlin i czekam na następne
- Gdańskie lotnisko leży w granicach miasta. Do oliwiskiego centrum biznesowego dojazd mógłby być lepszy, ale co najmniej od 6ciu lat dojeżdża tam autobus 122, a koleją PKM można dotrzeć na stację Gdańsk Strzyża do biurowców i wydziałów UG położonych w południowej części Oliwy. Jednak do samego OBC, czyli serca oliwskiego centrum biurowego poza autobusem 122, koleją można się z lotniska dostać jedynie z przesiadką.
- 10 największych lotnisk w Polsce? A to jest tych lotnisk aż tyle?
- Dla czego Rajaner nie lata do Wrocławia z Madrytu ale z Ejdchowen co dzień .
- no niestety nie ma pociągów ani nic do lotniska w Pyrzowicach ale najczęściej właśnie tam jedziemy ale niekiedy jedziemy do Balic
- 10:13 można go na Pyrzowicach spotkac jest ich całkiem sporo np: Enter air, Ryanair, Blue Panorama
- Do pyrzowic ląduje tylko a321 a320 737 an225 tylko raz dreamliner wylądował😕
- Katowicee
- Warto tez wspomnieć ze w Jasionce wylądował największy samolot świata
- Na lotnisku w Balicach, parysz
- Zdjęcia nieaktualne Pyrzowic oraz Balic terminale teraz są dużo większe A poza tym na tych dwóch lotniskach można spotkać b737 oraz w Warszawie i Gdańsku pozdro
- Strasznie stare zdjęcia Krakow airport, obecnie terminal wygląda zupełnie inaczej
- 737 jest na lotnisku CHOPINA
- Boeing 737 jest na lotnisku Chopina w Warszawie
- Dzk za szczecin
- Lubię lotnisko w Katowicach