Montaż i demontaż tapety samoprzylepnej Wall Art na drzwiach od szafy.
Oglądając transmisję live z naszego FB zobaczycie jak łatwo i szybko okleić front w szafie z drzwiami przesuwnymi: 01:30 Akcesoria potrzebne do aplikacji. 02:08 Właściwości tapet samoprzylepnych. 02:35 Powierzchnie na które można aplikować tapety samoprzylepne. 03:05 Od czego zacząć aplikację? 03:20 Rozpoczęcie montażu. 06:37 Dlaczego nie powstają pęcherze powietrza podczas okle ... Oglądalność i zainteresowanie: 17612, czas trwania 20m 22s, otrzymana ocena 122, reakcje 16.
Komentarze:

- Tak moja droga najlepiej oklejać w sukni balowej z brokatu
- jak widzę sukienki dobierasz do prezentowanych tapet ; :-)
- Jak mogę zamówić tapetę na blaty kuchenne?
- Super...
-
- Witam,czy na szybę między szafkami ( nie podoba mi się) można przykleić tapete ,oraz jaką czy będę wiedziała która jest do kuchni pozdrawiam
- A masz like'a za mordeczke ! ;)
- Bardzo pomocny filmik:) Proszę mi doradzić czy tapetę można przykleić na drzwi na których jest lustro nie na całej długości tylko na 3/4 długości. Dodatkowo lustro jest przymocowane waskimi listwami..
- Witam mam pytanie do pani,chciała bym okleić przedpokój w którym na ścianie mam tynk mozaikowy ściana jest chropowata i śliska.Kupiłam tapetę ale ono nie trzyma się tej powierzchni,czy jest jakiś sposób aby ją przykleić na tą mozaikę tynkową?
- Witam Panią super ciekawe a do łazienki to tapeta przylepna inna niż ta. Pozdrawiam serdecznie
- Super ☺