Luksusowy dom w USA - house tour | Dom za 2 mln $$$
#luksusowydom #housetour #domza2mlndolarow Dziś zapraszam na house tour najdroższego domu jaki zobaczyłam w trakcie parady domów w Karolinie Północnej. Wystrój domu jest powalający więc zapnijcie pasy i jedziemy ;) Zapraszam również na: 🍄 Instagram: https://www.instagram.com/pani_kruk/ 🍐 Facebook: https://www.facebook.com/PaniKrukVlog/ 🌲 Kontakt, wspólpraca: pamietnik ... Oglądalność i zainteresowanie: 12414, czas trwania 12m 17s, otrzymana ocena 598, reakcje 57. Kliknij sobie tu ochraniacze na całe łóżeczko ja bym się z tym zgodził.
- Wystrój mnie totalnie nie zachwycił. Dom duży, z zewnątrz luksusowy, ale środek trochę rozczarowanie.
- USA ????? USA jest ogrome jakbys powiedziala w EUROPIE !!!
- MASAKRA ! jak to moze byc za 2 mio na zachodzie :)))
- Piękny, biuro jest bardzo fajnie urządzone. Marzenie !
-
- Dom powinien byc solidny na zawsze i oczywiscie murowany, taki dom daje poczucie bezpieczenstwa i dobra inwestycjia bez obaw ze za kilka lat zjedza korniki lub zmiecie jeden z silniejszych huraganow
- Okropny od frontu wygląda jak kościół
- Hej czy do domu morzna dostaci mapę i GPS ?🤔😁
- 👌
- Wygląda jak kościół
- jakie tłumy się szwędają po tym domu :-) ciekawe ile osób wogóle stać na taki zakup
- Helena i Jan z Chesterfield VA, przede wszystkim gratulacje ze mamy wspanialych inzynierow. Milo ze macie dobrych ludzi wokol siebie. W naszym rejonie mamy stara i nowa Polonie, teraz dziala nowa Polonia (estimate okolo 200 osob) ale niezbyt preznie. Ja pracowalem 30 lat jako inzynier i doskonale rozumiem to co panstwo przechodza. To co pani mowi i nagrywa jest bardzo realne.Gratuluje, gratuluje, gratuluje.
- Dom marzenie i ma tylko jedną wadę.... nie jest mój. Szkoda.
- Service sprzatajacy nieodzowny. Pozdrawiam 👋😷👍✨☀️✨
- Wydawało mi się, że te prezentacje domów były dla mnie obojętne. Teraz już wiem, że tęskniłem za nimi! Gratulacje za zawodowe przygotowanie materiału. Ogląda się to jakby to była telewizyjna reklama tego domu :)
- Ten dom jest zdecydowanie wielki i luksusowy, jednak czuję się rozczarowana wnętrzem. Zachwyciła mnie ilość okien i światła i niektóre elementy wystroju, jednak całość wydaje mi się zimna i niedopracowana. Być może nie do końca rozumiem amerykańskie poczucie estetyki i potrzeby tamtejszych rodzin.
- oj TAK dom robi super wrażenie ...
- Cudo i ten podkład muzyczny no brak mi słów 💛😄
- Witaj.Bylo co oglądać . Fantastyczny , przepiękny dom, no i ogród cudo. Pozdrawiam serdecznie🥰🥰
- Witam Pani Kasiu rzeczywiście piękny dom chciało by się pomieszać i zapomnieć o wszystkim 😁ale to nie wszystko ale fajnie popatrzeć jak ludzie mieszkają dziękuję i do następnego razu 😁😘
- Piekny dom, bardzo funkcjonalny , ciepły i elegancki.
Przedpokój przy garażu nazywa się mud room. I to , ze były szafki nie czyni z niego kuchni. W zlewie myje się brudne buty. Aby to była kuchnia, musi być piec gazowy albo elektryczny. To jest pierwsza rzecz , która sprawdza inspektor miejski , jesli jest podejrzenie o drugi apartament w domu. Dlaczego? Bo miasto chce większe podatki i sprawdza czy druga kuchnia została zrobiona legalnie.