Luksusowy dom nad jeziorem 5 600 zł/m2 - Pomysł na Dom #20
Pierwszy sezon "Pomysłu na dom" kończymy z przytupem. Pokazujemy dom marzeń dla tych, którzy uwielbiają wypoczywać nad wodą. Luksusowa rezydencja z zejściem i prywatnym pomostem nad jeziorem. Budynek jak i jego ogród robią ogromne wrażenie. Kuba Jankowski w mediach społecznościowych: Instagram: https://bit.ly/3i3neom Facebook: https://bit.ly/3BF6taS Mail: jakub.jankowski@grupawp.pl ... Oglądalność i zainteresowanie: 207376, czas trwania 9m 37s, otrzymana ocena 1962, reakcje 199. Zobacz na stronie: ochraniacz warkocz 200 cm , mi zawsze odpowiadało.
- Właścicielka wydaje miliony na dom, ale żal jej było pieniędzy na wykończenie... i teraz ma luksusowy dom z marketowym wnętrzem, jak dla mnie nieporozumienie ;)
- Pieknydomnadjeziorem
- Ale dom I dzialka 😍 widok za miliony
- Mają rozmach *
-
- Fajnie pokazuje ten kanał że zawsze coś nie pyknie i nie ma życia idealnego mimo że nawet wydasz 1.5mln zawsze coś może być nie tak, ciekawe ✌️
- super jakość i merytoryczność materiału, prowadzący super operuje naszym językiem, a sam kanał zajebisty. Sam lubię pojeździć po wioskach i pooglądać przepiękne domy. Teraz mogę to robić bez przypału i dyskomfortu właścicieli ;p. Pozdrawiam
- Maszkaron.
- dom naprawde super. jak zwykle prowadzacy tez mega - wprowadza naprawde fajny klimat do tych video. tak trzymac :-)
- Lokalizacja wymarzona. Nad bryłą dachu stodoły trzeba by jeszcze popracować. Niestety przytłacza swoja wielkością. Wystarczyłoby przełamać ten dach np. nad przednią, oszkloną częścią i dom zyskałby na lekkości. Widać, że pieniądze były, projektanci puszczali wodze fantazji, także rozwiązaniami, których u siebie by raczej nie zastosowali. :) Takiej sypialni nigdy w życiu bym sobie nie zafundował.
- I właśnie wokół mojego miasta Olsztyna takie Szkarady powstają. A mogłoby być pięknie, a jest jak NIJAK niby "nowocześnie".....mój sąsiad też takie G wystawił przed szereg.....cała ulica w jednej linii zabudowy a tu Je.... przed szereg jakiś "kurnik", to samo tutaj......Całe Tomaszkowo właśnie zaczyna tak wyglądać....jeden tak, drugi siak, trzeci jeszcze inny wynalazek kilka uliczek dalej jakiś "inwestorek dwa/trzy bliźniaki "strzeli" i zamiast ładnego spójnego całokształtu, takie hu k wiec co.....a taka piękna okolica....miała być.... / Warmia Mazury mogła być mieć swój styl, ale nowobogaccy nie wiedzą niestety co to styl i architektura krajobrazu.
- Oczywiście że "pięknie, cudo, super, hiper mega"....ALE sąsiad osłonięty murem . Takie budownictwo to kompletny egoizm. Dom 50%50% ; jednym się podoba drugim niekoniecznie. Aczkolwiek te wszystkie "domy nowoczesne" tak pasują do otoczenia jak Klex w stringach w białej mini. Więc jak myślisz o budowie domu to najpierw pomyśl o innych , spójrz czy dom będzie pasował do otoczenia, nie będzie komuś zasłaniał słońca itp. Więc szkaradę powinni rozebrać tym bardziej Betonowe Gówno znad jeziora.!!!! Nie pozdrawiam.
- Drzwi do lazienki jak do pomieszczenia socjalnego w szkole. Wogole ten dom widać że luksus ale za te pieniadze myślę że mozna dużo ładniej wybudowac i zaprojektowac, choć to wiadomo kwestia gustu.
- Wnętrze, jak dla mnie, nie do przyjęcia.
- MEGA CUDNY !!!!!!
- Pierwszy raz widzę tak brzydki dom za kupę kasy
- szału nie ma za 1300000zl tylko działka piękna
- Dom piękny, działka rarytas!
- Ciekawy i bardzo praktyczny dom . Przechadzając się korytarzem wzdłuż domu można poczuć się jak na statku ,bo mijamy pokoje do których drzwi mają okrągłe okienka niczym drzwi kajut . Uważam że projektanci projektując ten dom ,pewno stylistyką trochę nawiązywali do statku
- Dom wybudowany w roku 2020 2,2 mln zł (220 m2 x 10.000 zł/m2).
Obecnie wystawiony na sprzedaż za 6,25 mln zł.
Niezła stopa zwrotu.
- Lokalizacja to niemalże wszystko. Jeśli postawić taki dom w okolicy altanek za 100 tys. to trochę nie pasuje. Podnosi wartość sąsiadom ale tego wartości tego domu nie podwyższa.