Luksusowy dom na sprzedaż na Mazurach z własną linią brzegową!/ Luxury house for sale Masuria
Prezentujemy na sprzedaż ABSOLUTNIE UNIKATOWĄ POSIADŁOŚĆ na MAZURACH z BASENEM, STAJNIĄ ORAZ 240 METRAMI LINII BRZEGOWEJ JEZIORA WULPIŃSKIEGO LINK DO OFERTY ============== http://crystalhouse.pl/house/luksusowa-rezydencja-na-sprzedaz-mazury/ PRZEDMIOT SPRZEDAŻY: – POSIADŁOŚĆ składa się z: -DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1,78 ha – 240 m LINI BRZEGOWEJ ! -REZYDENCJA o pow. 2000 m2 z BASE ... Oglądalność i zainteresowanie: 83549, czas trwania 1m 44s, otrzymana ocena 277, reakcje 24.
Komentarze:

- takie domy to sa tylko i wyłacznie dla szpanu, zeby się pokazać, na co komu chałupa tej wielkości jak wykorzysta 1/4 jej powierzchni...
- Marzenie 🙏
- Mega .
- To jest przynajmniej posesja na sprzedarz -, a nie jakies po niemieckie budy -, a rycza ceny jak by to bylo na manchatanie:)Pozdro z Kanady
-
- Sprzedane
- Tylko parter.Żadnych piwnic i poddaszy. To co na górze dodaj na dole(wygoda, bezpieczeństwo i łatwość konserwacji), 150 m max.
- Ogrodzenie nie może sięgać aż do wody. W odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu nie wolno grodzić nieruchomości przyległych do publicznych śródlądowych wód powierzchniowych (art. 232 Prawa wodnego). Nie można też zakazywać czy uniemożliwiać w jakikolwiek sposób przechodzenia przez ten obszar.
- Otoczenie ładne
- Zainteresowany zakupem domu bardzo mi się podoba dom! Jaka cena i metraż ?
- Od kiedy istnieje wlasna linia brzegowa.? To przestepstwo scigane w Polsce z urzedu.
- Lux posiadłość