LUKSUSOWA REZYDENCJA Z BASENEM I KRĘCIMY TOP NIERUCHOMOŚCI W TRÓJMIEŚCIE I HOME TOUR
Perła w koronie ;) podobno najlepsza nieruchomość jaką nagraliśmy będą w Trójmieście i podobno najlepszy obecnie dom na sprzedaż... w Trójmieście :) Zobaczcie sami. Link do strony naszego Partnera firmy FOCUS STONES ➡ https://bit.ly/38pplwS Link do OFERTY domu ➡ https://bit.ly/3zMuVFD 👉 Odwiedź naszą stronę! 👉 https://krecimynieruchomosci.pl/ 👈 Chcesz żebyśmy nagra ... Oglądalność i zainteresowanie: 49325, czas trwania 15m 13s, otrzymana ocena 678, reakcje 105. Na tej stronie https://studiopodlogz53.pl/ jak uważacie, ja sądze że jest ok.
- Po publikacji tego materialu cena rezydencji z 8 milionow wzrosla do ponad 10 milionow. Przypadek? Nie sądzę :D
- Za ile ten dom ?
- Prrzepieknemiejsce
- Dom piękny ale stanowczo za drogi posiadam b.podobny metraż 930 Mk koszt 670000zl ale szkoda mi mu ludzi którzy to kupią podkreślam ładny ślę dużo za dużo
-
- I bardzo blisko Sopotu - zapomnieliście powiedzieć ;)
- Chata za 10 baniek. Cytując klasyka "dobrze się żyje"
- Moim zdaniem gabinet z wnęką konferencyjna powinien znajdować się jak najbliżej wejścia. Jeśli pracuję i przyjmuje interesantów w domu to nie chcę, żeby nam się po całym domu kręcili. Wydaje mi się, że właściciele chcieli się postawić i niejako zbudowali ten dom na nieco na wyrost bo sporo pomieszczeń nie jest zagospodarowanych. Chyba, że już w nim nikt już nie mieszka i tylko część mebli tu została żeby nie było gołych ścian. Najbardziej ze wszystkiego podobała mi się siłownia. Prawie 9 milionów to trochę moim zdaniem dużo, szczególnie, że okolica taka sobie.
- Ale mi się podoba twoja żona 😍 zdarł bym z niej ta sukienkę i wziął ja na stole 😋😋😋
- https://youtu.be/d_-Qw9QmY3E. Tu jest ten link do tego domu
- W Częstochowie jest taki piękny dom o niecodziennym kształcie też wart około 5 mln.cudowny..warto go poszukać i może nakręcić coś o nim są w necie tylko kawałeczki krótkie filmików a ja chętnie bym go zobaczyła nakręconego przez was! Podeślę link jak go znajdę
- To mój ukochany dom
- "Półtorej metra". No masakra, pan sprzedawca ma problem z rodzajami w języku polskim?
- drozszy od apartamentowca w Warszawie o ok 2-3 mln a 5 razy lepszy niz luksusowy apartamentowiec
- Przyzwoita cena za metr. Plusik dla Was za oglądanie Casino Royale :)
- Bardzo ładnie, ale hotelowa atmosfera.
- Najdrozszy dom w Polsce
- Nie mogę patrzeć jak łazicie w tych buciorach po tych pięknych wnętrzach i jeszcze na dywan musieliście wleźć. Dziwię się, że właściciele wam na to pozwalają.
- A czy jest stałe łącze internetowe?
- A co Tuchom ma wspólnego ze Szwajcarią? Bo Szwajcaria Kaszubska jest wzięta od nierównego ukształtowania i pięknych widoków na jeziora to się nazywa Szwajcaria Kaszubska a Tuchom jest przemysłowy i płaski więc co ma wspólnego z tą nazwą ? Ludzie z Warszawy nie mają pojęcia ale lokalni ludzie wiedzą więc można mówić, że dom piękny ale Tuchom to żadna Szwajcaria Kaszubska nie ważne jak właściciel by zaklinał rzeczywistość do sprzedaży.
- 👑💎👑