Kolejnym projektem Grześka był niecodzienny model motocykla! #Garaż_Dudy
Oglądaj "Garaż Dudy" w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/garaz-dudy-odcinki,14534/odcinek-6,S01E06,117599 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1 Mistrz Europy w wyścigach górskich Grzegorz Duda oraz jego mechanicy zrealizują kilka nietypowych motoryzacyjnych modyfikacji! To tutaj Nissan 350Z ... Oglądalność i zainteresowanie: 396311, czas trwania 5m 31s, otrzymana ocena 3052, reakcje 95. Kliknij tu: drenaż powierzchniowy ogrodu gdańsk , można poczytać.
- Duda ,ale ty jesteś prosty człowiek. Słoma Ci z butów wystaje, a grasz cwaniaka. wypowiadasz się o Harleyu ,a pojęcia zero. Pieprzysz głupoty.Pan wszechwiedzący. Dramat.
- Dokładnie święci garnków nie lepią
- Witam mam wydech standard w hondzie cbr 600rr pc37 gdy bym chciał zmienić samą koncuwke czy muszę coś regulować coś zmieniać?nie chodzi mi o kilka koni więcej a o głos.czy zawory się nie wypalają czy z moto coś się nie dzieje ?
- Ale partacze. "Za 2 tyg będę jeździć" - co ty Duda pierdzielisz. Nie masz pojęcia o jeździe na motocyklu.
-
- co powiecie o budowie harleya davidsona z dudom
- Co to za motocykl ?
- Duża v2 A hamulce jak w jakiejś 300 ccm
- 4:36 kto zakłada pękniętą oponę do motoru?
- nie wie gdzie gaz a za przerabianie sie zabiera :D
- Witam mam hondę cbr 600rr z 2004 roku mam problem jakby brak ładowania objawy motor zimny aku naładowany sprzęt odpala bez problemu przyjadę się z 10km gasze silnik chce znowu odpalić i zonk zegary przygasaja i nie odpala.czy z miernikiem się bawiłem tak aku pomiar 13 po odpaleniu bez gazowania 13.75 .zaznaczam że po sprawdzeniu aku po tym jak już nie chce odpalić miernik pokazuje 12.65.nim wyczysciłem wtyczki od regla i jakieś inne miernik pokazywał przy odpalonym silniku 13.02 i przy gazowaniu nic się nie zmieniało z pomiarem.prosze o pomoc co to może być aha jeszcze jedno czy to możliwe by roczny akumulator varty ładował się zaledwie 30 minut jak jest rozładowany ?prostownik z automatycznym regulatorem ładowania na 6 i 12 .
- Wie ktoś co z tym dalej było? Na stronie TVN zamiast odcinka widzę tylko baner o konieczności wyłączenia reklam... na przeglądarce bez blokady reklam.
- Duda jest dla mnie mistrzem to prawdziwy mechanik z olejem w głowie i mysli
- Duda ty to lepiej szyby przyciemniaj bo na tym to tylko sie znasz .ALBO ZMIEN PROGRAM NA ULEPY U DUDY
- A zdajesz sobie sprawę człowieku co to jest geometria motocykla? Jestem na sto procent pewny że będzie się prowadził ten Vrod jak po konkretnym dzwonie. Już na dzień dobry pas napędowy będzie do wymiany po kilku kilometrach.
- Mierzenie taśma i dokrecanie nakrętki żabka dobre
- taa zwykla miarka i heja zero pojecia to nie komarek
- Hmm co to za model i marka moto?
- Koleś od aut się bierze za motory... :/
- To jest garaż?? To jakaś szopa! Miras mechanik ma więcej wiedzy i pojęcia niż oni.
- Na autach sie nie znają a co dopiero na moto.fachowcy.......