Jak uniknąć kary za posiadanie marihuany? [PORADY PRAWNE]
Krzysztof Grabowski, prawnik specjalizujący się w prawie narkotykowym, wyjaśnia jak uniknąć kary za posiadanie marihuany. Subskrybuj nasz kanał - https://www.youtube.com/CannabisNewsTV Odwiedź naszą stronę - https://www.cannabisnews.pl/ Polajkuj nas na fejsie - https://www.facebook.com/CanabisNewsPL ... Oglądalność i zainteresowanie: 491424, czas trwania 6m 20s, otrzymana ocena 8649, reakcje 389. A może tu wejdź nowoczesne protezy rąk , mi też odpowiada.
- A ja mam sposób, jak uniknąć całkowicie kwasów z tym. Palić u siebie, a nie w rejonach, gdzie grozi nam wjazd policji, czyli na dużych imprezach z mocnym hałasem po nocy, czy na ulicy. Proste, prawda? No pomyślcie, paląc w domu jedynie, gdzie ryzykujesz, to przy kupnie od dealera, jak w razie jego namierzają. Natomiast jak już kupisz, bop ryzyko to jest znikome i tak, to palisz u siebie, przed kompem np i to, że ci policja wbije na chatę, to no cóż, musieliby chyba być wróżkami, żeby wiedzieć, że taki to Jan Kowalski mieszkający dajmy na to na Gurczewskiej 15 pali blanta w domu.
- LO

L
- Imo powina byc dekryminalizacja posiadania jakich kolwiek narkotyków w małych ilosciach
- Jak on sam spizgany jest :D
-
- Prowadzacy tragedia
- Spoko ziomek się wydaje ten prawnik
- Krzysztof Grabowski niech spoczywa w pokoju [*]
- Kurwaaaaa o czym wy gadacie?!
Żeby uniknąć kary za posiadanie to ją trzeba zalegalizować do chuja pana!!!
Kurwa ręce opadają...
- Spoko ten prawnik z wyglądu ale po pierwszych trzech słowach mam wątpliwości czy wierzyć komuś kto jest prawnikiem i mówi "Od dwutysięcznego jedenastego..."
- W niedługim czasie adwokaci pójdą do lamusa.
- Jeśli na przesłuchaniu powiedziałem że znalazłem, trzymać się tego na rozprawie czy lepiej nie?
- gdy spale blanta z kumplami śmiejemy się rozmawiamy i siedzimy spokojnie, a sąsiad za ścianą po flaszce napierdala żonke i to ja jestem tym gorszym smutek.
- za 0,18g w moje 18 urodziny spędziłem 16h na dołku otrzymałem 60 godzin prac społecznych wykonałem je tzn powiedzieli mi że już mam wszystko zrobione po góra 2 tygodniach dostaje list ze mam iść odsiedzieć 8 dni w więzieniu za 6 godzin nieodrobionych prac społecznych ;) nie dało rady w żaden sposób tego cofnąć (prawomocny wyrok) a jak klawisze zobaczyli ten wyrok to powiedzieli ze nigdy nie powinno mnie tu być ;p po prostu w takim kraju żyjemy że będzie tu ch*jowo jeszcze z 10 lat ;d
- To nie jest wolny kraj ograniczenie wolnosci
- Ciekawe ile tych prawników l, sędziów i prokuratorów jara zielsko...
- ALE PIC BIC SIE ZNECAC SIE NAD RODZINA MOZNA ALE PALIC NIE BO BYS BYL ZA SPOKOJNY I KTO BY WTEDY ZARABIAL NA RZAD
- MOJE ZDANIE JEST TAKIE JESTEM WOLNYM CZLOWIEKIEM I PALE I SADZE MOJA SPRAWA A NIE PAJACOW Z RZADU ZYDOWSKIEGO TYLE
- No dobra to teraz taki motyw chodziłem do szkoły jubilerskiej i miałem wagę do srebra, samarki miałem na srebro i inne produkty małe do biżuterii, waga nie była ujebana w ziole, a samarki był czyste miałem mniej niż grama policjanci mi grozili za dilerkę ze mi postawią zarzuty o handel, a mimo to te dowody nie były przedstawione w sądzie przez prokurator mimo ze była ta ustawa wnosiła wniosek o 3 lata więzienia. To nie znaczy ze ma się te rzeczy i już ma się większa karę tylko w małych miejscowościach te kurwy wszystko robią by zniszczyć człowiekowi życie by oni mieli punkty. W małych miejscowościach prokuratura robi karierę na dzieciakach za posiadanie, a nie dlatego ze szuka sprawiedliwość.
- Kurwa w jakim ja mieszkam chorym kraju! 👎
- Nie posiadać. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.