HOME TOUR: LUKSUSOWY DOM W SĄSIEDZTWIE PARKU GDYNIA - ORŁOWO KRĘCIMY NIERUCHOMOŚCI W TRÓJMIEŚCIE
Wiosnę zaczynamy w Trójmieście. Pojechaliśmy do Gdyni żeby nagrać dla Was, nowoczesny, modernistyczny dom którego działka sąsiaduje z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Wyjątkowa willa na mapie nieruchomości Trójmiasta. PAMIĘTAJ ZASUBSKRYBOWAĆ NASZ KANAŁ➡ http://bit.ly/38wHh6r​​​​ LINK DO OFERTY NIERUCHOMOŚCI ➡ https://bit.ly/2QBi87v WPADNIJ TEŻ NA NASZE INSTA I FB ... Oglądalność i zainteresowanie: 82475, czas trwania 10m 48s, otrzymana ocena 927, reakcje 151. Na tej stronie odsniezanie Torun , opcjonalnie w necie szukajcie.
- Trochę wali zewsząd taniocha. A ta płyta Beko i grzejnik w łazience prawie mi wypaliły oczy.
- Bardzo przyjemny. Mocno inspirowany domem Cullenów.
- Sprzedany?
- Metraż w środku spoko. Fajnie, że jest więcej pokoi niż tylko dwa. Ale wystrój domu kompletnie nie w moim stylu.
Najlepiej prezentują się te puste pokoje.
Nie kupiła bym tego domu raczej bo mi się nie podoba ani z zewnątrz ani w środku.
-
- Paaaanie
- Fajna podłoga
Tylko parkiet na ścianie to jednak trochę dziwnie wygląda
- Ładny dom i prezentacja. Czy jest możliwe, abyście podawali koszty roczne jakie trzeba ponieść na taką nieruchomość? Tu na przykład zastanawia mnie elewacja zewnętrzna, choć bardzo ładna, to ile pochłania impregnacja po zimie.
- Boski marzenie !!!
- pięknie, ładnie, profesjonalnie ... ale brakło informacji o technologii w jakiej budynek został zbudowany, standardzie energetycznym, źródle zasilania cieplnego,
- <W> Orłowie. Byliśmy na tym wernisażu, akurat tak się złożyło, że nie było nikogo innego i skończyło się na prezentacji domu. Dom jako taki spoko (dopiero teraz zauważyłem, że jest tam płyta BEKO, trochę bieda:). Okolica jest super, dom na końcu, zerowy ruch. Ten "park", to raczej zapuszczone chaszcze i wydeptane ścieżki, bliżej mu do lasu, ale nadal fajnie. Z domu jest jednak bardzo daleko do sklepu, a jedyny dojazd do osiedla prowadzi na około, przez bardzo ruchliwą Wielkopolską. Do CH Klif chyba szybciej dojedziesz pieszo, przez kładkę nad torami, niż dopchasz się autem. No, ale nadal nie jest to stanie w korkach do domu za miastem, a do morza można dojść w 20-30 min.

PS. Szkoda, że dach nie został zagospodarowany jako taras czy coś podobnego.
- Weź to poodkurzaj …..
- Jak bym miał 5 milionów to uciekł bym z tego Kraju 🤣
- zarcik w 3 minucie bardzo na miejscu, szacun!
- Nowoczesne technologie są w porządku, ale żal mi tych dworków, pałacyków , które mają swoje klimaty i niestety niszczeją 😱
- Na Orłowie...normalne jaja.
- Mieszkałbym.
- Jak krytykuję takie kwoty to gdybym miał 5 mln zł z miejsca bym kupił tę nieruchomość:-)))
- nie wytrzymam, dajcie mi go! uczynię sobie z niego moje życiowe zajęcie, będę go fotografować na IG z każdej strony, 5 razy dziennie, a 5 mln to ja będę mieć, ale obserwatorów!
- piękny
- Ogród;)